Motto firmy

Nasze motto przedstawia to, przy czym obstajemy jako spółka razem z marką ZVL i zespołem naszych pracowników. We wszystkim co robimy, chcemy działać profesjonalnie i na najwyższym poziomie. To są nasze ambicje i cele. Wierzymy, że motto firmy oraz nasza wizualna tożsamość wzmocni markę ZVL nie tylko na dominujących rynkach europejskich, ale również na rynkach światowych.

Motto firmy: PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO ŚWIATOWEGO PRZEMYSŁU

Ocena spółki

1. Nasi klienci są częścią wszystkiego, co robimy

Naszym celem jest być jednym z kluczowych dostawców łożysk w Europie i na świecie, dlatego ściśle współpracujemy z naszymi klientami OEM, autoryzowanymi dystrybutorami i odbiorcami końcowymi. Stale, dziś i jutro chcemy, aby nasz klient był w centrum uwagi. Bierzemy pod uwagę wszystkie wymagania i życzenia naszych klientów mając na celu znalezienie optymalnych rozwiązań.

2. Nasi pracownicy są motorem naszego sukcesu

Szanujemy naszych pracowników. Wszyscy pracownicy naszej spółki są dla nas nieocenionym wkładem. Każdy z nich pomaga zwiększyć wartość naszej spółki i wspiera jej rozwój. Staramy się stworzyć motywującą atmosferę pracy, która opiera się na otwartości, szacunku i pracy zespołowej.

3. Dążymy do podniesienia wartości spółki

Jesteśmy świadomi konieczności efektywnego wykorzystywania wkładów ekonomicznych. Rozróżniamy priorytety w zarządzaniu kosztami spółki i wyszukujemy optymalną równowagę pomiędzy relacją wkład/zysk, aby zapewnić dynamiczny rozwoju spółki.

4. Chcemy być elementem przyszłych technologii

Nasza wizja przedstawia nasze zobowiązanie, by być częścią przyszłych, nowych technologii. Techniczne modyfikacje produktów, kompletność asortymentu łożysk i innowacje są podstawą tego, abyśmy naszą wizję zamienili w rzeczywistość. Gwarantuje nam to w przyszłości zdolność adaptacji oraz zdolność do aktywnego przygotowania się do aktualnych wydarzeń na świecie w przemyśle łożyskowym.