Nowości

ZVL SŁOWACJA, a.s. świętuje 50. rocznicę rozpoczęcia produkcji i sprzedaży łożysk ZVL w Żylinie

2018 jest dla ZVL SLOVAKIA, a.s. rokiem szczególnym w historii. Reprezentuje 50 lat produkcji i sprzedaży łożysk w Żylinie na Słowacji. Od momentu powstania firma doświadczyła złożonych zmian historycznych i szeregu dynamicznych zmian w procesach produkcyjnych i własnościowych. Dzisiaj ZVL SLOVAKIA jest stabilnym partnerem dla klientów z różnych branż na całym świecie.
“Postanowiliśmy podkreślić tę rocznicę, wprowadzając nowe logo, którego elementy graficzne wyraźnie wskazują na naszą 50-letnią historię. Nowe logo będzie prezentowane przez firmę w roku 2018”– powiedział Martin Mravec, dyrektor generalny.

“50-letni etap stanowi wielkie wyzwanie na przyszłość, które zobowiązuje nas do dalszego dostarczania niezawodnych i wydajnych rozwiązań oraz produkcji towarów wysokiej jakości. Zainwestowaliśmy wiele zasobów i wysiłków, aby ulepszyć nasze produkty, nasze usługi, politykę cenową i biznesową. W ciągu 50 lat działalności przeszło przez naszą fabrykę pokolenie pracowników, którzy stworzyli i zostawili tory wszędzie, gdzie firma działała. Niektórzy z nich nadal u nas działają. Osoby pracujące w firmie przez ostatnie 50 lat stworzyły wartości, które firma dzisiaj oferuje i są kluczowymi czynnikami sukcesu. Rocznica założenia firmy jest więc szczególnie ich świętem” – dodał Martin Mravec.
50. rocznica jest dla nas okazją do podziękowania wszystkim partnerom biznesowym, którzy przyczynili się do udanej historii naszej firmy. Podstawy naszego 50-letniego istnienia wynikają głównie z twojego zaufania. Od zaufania do naszych możliwości, jakości produktów ZVL i profesjonalizmu naszego zespołu. Dziękujemy za zaufanie, wsparcie i wzajemną współpracę. Dziękuję!

Ing. Martin Mravec
dyrektor generalny

0

Informacji o nowościach

Direct mail PL

e-mail-icon

Formularz kontaktowy PL

Wyszukiwanie na stronie

 

KATALOG łożysk online

Modele 3D łożysk

search-bearing-online