Nowości

ZVL obchodziło 50-tą rocznicę powstania w Teatrze Miejskim w Żylinie

Rok 2018 jest rokiem jubileuszu żylińskiego zakładu ZVL, początki historii którego notuje się od roku 1968. Przy tej okazji dnia 22 marca w Teatrze Miejskim w Żylinie spotkali się byli i obecni pracownicy ZVL, aby wspólnie powspominać ten znaczący kamień milowy w historii spółki. Uroczystą atmosferę wzmocniła także obecność zaproszonych gości, którzy swoją aktywną pracą uczestniczyli w tworzeniu dobrego imienia spółki zarówno w czasach współczesnych, jak i w przeszłości. Zaproszeni zostali wszyscy obecni pracownicy ZVL SLOVAKIA, emeryci i byli pracownicy.

Spotkanie w Teatrze Miejskim rozpoczęło się oficjalnym powitaniem kierownictwa spółki, po czym głos zabrał prezes Zarządu. „W ciągu 50-ciu lat działalności przez firmę przewinęły się całe generacje pracowników, którzy tworzyli i pozostawili swoje ślady wszędzie tam, gdzie spółka działała. Niektórzy z nich pracują tutaj do dnia dzisiejszego. Właśnie ludzie pracujący w spółce w ciągu tych 50 lat tworzyli wartości, którymi firma może się dzisiaj chwalić i które są kluczowymi czynnikami sukcesów. Dlatego rocznica założenia firmy jest w szczególności ich świętem“, nadmienił przy prezentacji Martin Mravec, prezes Zarządu spółki.

Następnie odbyło się przedstawienie teatralne, po którym dla wszystkich obecnych przygotowano uroczysty poczęstunek. Ten wspaniały dzień to już przeszłość, a my możemy sobie już tylko życzyć, abyśmy się ponownie razem w ten sposób spotkali przy kolejnym jubileuszu spółki ZVL SLOVAKIA, a.s. Oceńcie to sami ☺

0

Informacji o nowościach

Direct mail PL

e-mail-icon

Formularz kontaktowy PL

Wyszukiwanie na stronie

 

KATALOG łożysk online

Modele 3D łożysk

search-bearing-online